Serwis 24 h

Już od ponad 15 lat wspieramy naszych Klientów przez cały okres użytkowania systemów klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji towarzyszących. Dbając o zachowanie najwyższych standardów, zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze i projektowaniu systemów klimatyzacji i wentylacji oraz terminowe dostawy urządzeń. Zapewniamy wysoką jakość obsługi w dziedzinie przeglądów i napraw sprzętu.

Możemy zaoferować Państwu tak dobrą jakość, dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i importerami urządzeń, a co za tym idzie stałemu i szybkiemu dostępowi do oryginalnych części zamiennych, jak również do dokumentacji i szkoleń.

Nasi pracownicy techniczni posiadają autoryzację w zakresie montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych oraz świadectwa kwalifikacji z zakresu chłodnictwa, elektryki i energetyki. Firma Arctos jest Autoryzowanym Serwisowym (APS) instalacji chłodniczych i klimatyzacji dla sprzętu takich firm jak: Carrier - TOSHIBA, Daikin, Fujitsu, Mitsubishi HI, Mitsubishi Electric, LG, Sanyo, VBW . W ramach zawartych umów serwisowych świadczymy pełen zakres usług serwisowych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W 2007 roku zostaliśmy wyróżnieni Branżowym Certyfikatem Jakości przyznawanym przez Krajową Izbę Gospodarczą Chłodnictwa i Klimatyzacji.

Naszym Klientom oferujmy zarówno stałą opiekę jak i pomoc w nagłych wypadkach.

Zapewniamy szybką reakcję w przypadku awarii. W tym celu jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. W sprawach niecierpiących zwłoki, prosimy o kontakt pod numerem: +85 654 66 85 lub + 48 602 336 224.

ARCTOS s.c. ul. Składowa 10 15-399 Białystok tel.: 85 742 44 25 tel./fax: 85 654 66 85 tel.: 85 654 66 71 e-mail: biuro@arctos.pl